WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Faberlic Hakkında

Tarafından kariyerfirsati

Faberlic – parfümeri ve kozmetik ürünlerinde en büyük uluslararası doğrudan satiş firmasıdır. Derinin derin tabakalarına oksijen taşıyan eşsiz patentli oksijen kozmetik üreticisidir. Aynı zamanda Faberlic bir çok ürün kategorisine sahiptir – cilt ve saç bakımı, benzersiz fransız parfümleri, kozmetik, ev ve sağlık ürünleri, giyim ve çorap.

Firmamız 2003 senesinde uluslararası pazar’a adımını attı. Dünyanın 24 ülkesinde Faberlic resmi temsilciliği bulunmaktadır. 42 ülkeye teslimat yapıla bilmektedir. 1.800.000’den fazla danışman Avrupa ve Asyada bizimle çalışmaktadırlar. Asya’da 5 milyondan fazla kişi keyifle ve zevkle faberlic ürünlerini kullanmaktadır.

Firmamız 30 patente sahiptir ve «Top-100 dünyanın en büyük kozmetik firmaları» reytingine giriyor

Kendi araştirma merkezlerimizin bulunması bizim gurur kaynağımızdır.Faberlic,kozmetik ürünleri üzerine sürekli araştırmalar yapmakta olup cildimize sağlık ve gençlik kazandıracak yenilikçi olusumlar içerisindedir. Ürünlerimiz uluslararası standartlarına uygun olarak üretilip,devletin en temiz ve güvenilir üretici sirketleri arasindadır. Potansiyel kapasite ve üretim alanı ölçek açsındanFaberlik en büyük Rus kozmetik şirketlerinden biridir.

Faberlic kozmetik ürünlerin imalatı ve geliştirilmesi kalite standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır.

ISO 9001

Faberlic kozmetik, imalat ve tedariki uygulanan kalite yönetim sistemi uluslararası standartlara uymaktadır.

Hayvanlarda Test Yapılmıyor

Ürün güvenliğinin belirlenmesini Faberlik In Vitro yöntemlerle belirliyor,ve testlerini hayvanlar üzerinde gerçekleştirmiyor.

Doğrudan Satış Derneği Üyesidir