WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Cilt Tipine Uygun Doğru Saç Rengi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Cilt tipine uygun doğru saç rengi seçimi sizleri daha canlı ve ışıltılı gösterecek saç rengi seçimidir. Dolayısıyla saçların rengini seçerken cildinize dost olan saç rengini seçmeniz önemli. Saçlarınızın ışıltısı cildiniz ve gözlerinizin rengiyle uyumlu olması gerekiyor. Faberlic ürünleri arasında cilt tonunuza uygun saç renleri bulabilirsiniz. Cilt alt tonu soğuk olan kadınların ve cilt alt tonu sıcak olan kadınların saç rengi seçimi farklıdır. Saçlarınızın rengi ve kaşlarınızın rengi birbirini tamamlamalıdır. Dolayısıyla kaşlarınızın renginden uzaklaşmanız hoş olmayan bir görünüme neden olabilir. Saçlarınızın rengi ile kaşlarınızın rengi bir iki ton açık ya da koyu olmasına dikkat etmeniz de fayda var. Saç renginizi seçerken buna dikkat edebilirsiniz. Cilt tonu sıcak olanlar altın rengi ve sarı renkleri taşır. Soğuk alt tona sahip bir cilde tonunuz varsa mavi veya pembe alt tonlarına sahipsiniz demektir. Bu nedenle sıcak tonlu kadınların seçeceği saç rengi altın kestane ile bakır tonları arasındadır. Ayrıca soğuk alt tonlarına sahip olan kadınlar bej renkleri ve küllü renkleri kullanarak cildinize uyan renkleri yakalayın. Faberlic ürünleri arasında size yakışan cilt tonunuza uygun olan saç rengini mutlaka bulacaksınız.

Göz Rengine Uygun Doğru Saç Rengi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Göz rengine uygun doğru saç rengi seçimi ile gözlerinizin rengini daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Göz rengi mavi ve soğuk alt tona sahip olan kadınlar, bal rengi saç rengi en başta olmak üzere küllü sarı tonları seçmesini öneririz. Mavi renkli gözlere uyum sağlayacak renkler sarı tonlar, küllü tonlar, kahverengi tonları ile kızıl tonlarıdır. Gözlerinizin rengi sıcak renklere uyum sağlıyorsa, sıcak tonların hakim olduğu renkleri seçmenizi önermekteyiz. Sıcak tonlar için kahverenginin her rengi, karamel renkler ve koyu kestane ile sıcak çikolata renklerinin hakim olduğu sarı renklerini seçebilirsiniz. Göz rengi ela olan kadınların severek kullanacağı saç rengi karamel renkler, sıcak çikolata ve küllü renklerdir. Saç renginizi gözlerinizin rengine göre seçmek için Faberlic ürünleri içinden gözlerinizle uyumlu onlarca saç boyası bulabilirsiniz. Öneri olarak sizlere tavsiyemiz saç diplerinizi her zaman koyu tonları tercih edin. Saç diplerinin renginin koyu olması saçlarınızın daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır. Böylece ışıltılı saçlarla uyumlu görünen gözleriniz daha parlak görünecektir.

Faberlic Saç Boyası ile Gelen Güzellik

Faberlic saç boyası ile gelen güzelliği keşfedin. Faberlic ürünleri arasında yer alan saç boyası içeriğinde boyanın akmasını önleyecek yağ özleri bulunmaktadır. Dolayısıyla saçlarınızda daha kalıcı renk tonlarına sahip olursunuz. Aynı zamanda içeriğindeki özler sayesinde parlak canlı ve uzun süre akmayan boyalı saçlarınızla çevrenizi büyülersiniz. Çok fazla seçeneği olması ve mükemmel beyaz kapatıcı özelliğine sahip olması nedeniyle her zaman tercih edeceğiniz bir ürün olarak listenizde bir numara olacak. Faberlic saç boyası kataloğuna bakmadan saçlarınızın rengine karar vermeyin. Faberlic saç boyası ile bir numara olan kaliteli ürünler markasıdır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir