WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Gelinler İçin Cilt Bakım Önerileri

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Gelinler İçin Cilt Bakım Önerileri

Düğün günü gelinlerin en mutlu günüdür. Mutluluğuna gölge olacak hiçbir pürüz istemez ve her şeyin en mükemmel şekilde olmasını için düzenleme yapılır. Elbette düğün gününde her şeyin en güzelini istemek gelinlerin en doğal hakkıdır. Bu güzel mutlu gününde cildinin, gelinliğin ve diğer organizasyon işleyişinin sorunsuz şekilde ilerlemesi için çareler aranır. Gelinler için cilt bakım önerileri püf noktaları için, Faberlic ürünleri kullanmanızı öneriyoruz. Her ürünün kendine özgü bakım periyodu olduğu bilinmesi gerekiyor. Gelinlerin en hassas dönemi düğün günüdür. Bu nedenle güzel görünmek için bilinmesi gereken cilt bakımından kısaca bahsetmekte fayda var.

Düğün Öncesi Evde Cilt Bakımı

Düğün öncesi evde cilt bakımı ile en mutlu gününüzde, daha sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Bunun için Faberlic cilt bakım ürünlerini alıp cilt bakım hazırlığına başlamalısınız. Öncelik olarak cilt bakım ürünlerini almadan, cildinizin analizini yaptırmanız çok faydalı olacaktır. Cildinizin kuru, nemli ya da karma cilt tipinden hangisi olduğunu öğrenmek için cilt analiz gerekli bir işlemdir. Analiz sonrası cildinize uygun olan Faberlic cilt bakım ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.  Düğün günü göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız, düğün öncesi bakımınızı ihmal etmeyin. Kazayağı ve göz çevresinde ince kırışıklıklarınız için Faberlic kazayağı kremi veya göz çevresi için ince kırışıklık kremleri kullanmaya başlayın. Cilt maskeleri ile cildinizin nem dengesini ve canlılığını koruyacak etkili bir krem kullanın. Cildiniz için sağlıklı bir görünüş, cildinizin nem dengesini korumaktan geçmektedir. Günlük cilt temizleme jeli ya da köpüğü kullanarak cildinizi kirden arındırın. Daha sonra nemlendirici bakım ürünlerini kullanarak cildinizin taze ve canlı olmasını sağlayın. Böylece düğün öncesi evde cilt bakımı için uygulayacağınız basit yöntemler sayesinde daha sağlıklı cilde sahip olacaksınız.

Faberlic ile Cilt Detoksu Yapın

Düğün öncesi cildinize uygulayacağınız Faberlic cilt detoksu ile cildinizdeki yorgunluk gidecek ve yerine daha canlı görünümlü bir cilt gelecek. Faberlic Beautylab serisi cilt detoksunuz için biçilmiş kaftan. Faberlic ile cilt detoksu yapmak için on beş dakika yeterli. Sonunda tazelenmiş ve cilt tonunuz dengelenmiş olacak. Faberlic Beautylab serisi içinde bileşeninde kömür bulunmaktadır. Bu nedenle kömürlü detoks yüz maskesi olarak bilinir. Bileşeninde bulunan kömür cildinizi yağlardan ve kirlerden arındırarak derinlemesine temizlik yapar.

Faberlic Nemlendirici Kullanarak Cildini Dolgulu Göster

Faberlic nemlendirici kullanarak cildini dolgulu göstermek için hazırlanın. Gelinliğinizin içinde cildiniz daha dolgulu bir görünüme sahip olsun. Faberlic Oxıology serisi yenileyici aktif yüz spreyi makyaj öncesi ve sonrası için kullanılan harika bir sprey nemlendiricidir. Cildinize 30 cm uzaklıkta tutarak püskürtmeniz yeterli olur. Anında etkisini göstermeye başlar ve cilt tonunuzu dengeleme yardımcı olur. Dilerseniz Faberlic ürünleri arasında gece ve gündüz kremlerini kullanarak cildinizde esnek ve taze bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca Faberlic Beleyici yüz kremi ve Faberlic göz altı kremi kullanarak, cildinizi ve göz altınızı besleyebilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir