WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Faberlic Bilimsel Çalışmalar

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Bilimsel araştırma merkezi
science-laboratory-1science-laboratory-3Faberlic Şirketi bilimsel araştırma alanında yaptığı aktiviteleri diğer şirketlerden farklıdır. Bu çalışmanın sonuçlarını cildinizde gençlik ve sağlık taşıyan yenilikçi Faberlic kozmetik ürünlerinde cisimleştirmektedir.

Faberlic, formülasyonda ve kozmetik ürünlerin üretiminde bilimsel yaklaşım sergilemektedir ve en büyük hammadde üreticilerinden gönderilen yüksek kalitede malzemeler kullanmaktadır. Faberlic kozmetiğin en önemli avantajlarından biri, hücrelere doğrudan oksijeni gönderen – eşsiz oksijen kompleksi (Aquaftem®, Novaftem — O2™). Bu maddenin temelinde Pushchino şehrinde bulunan Biyofizik hücre enstitüsü Sovyet bilim adamlarının çalışmaları bulunmaktadır.

Oksijen kompleksinin üretimi ve kullanımı, yanı sıra diğer bir çok benzersiz bileşenler patentlidir ve Faberlic kozmetik ürünlerinin münhasır unsurlarıdır. Bilimi güzelliğe hizmet etmek için koyduk!

Bilimsel araştırma merkezimiz – bizim gururumuz!

Faberlic önde gelen bilimsel kuruluşlarla – örneğin, Hücre biyoloji ve Histoloji bölümü Biyolojik Fakültesi Moskova Devlet Üniversitesi ile aktif bir şekilde işbirliği yapmakta. Onlar bizim için hücre kültürlerinde çalışmalar yapmaktadırlar. Ayrıca bizimle Sechenova adınaTıp Akademisi Cerrahi bölümü de işbirliği yapıyor.
Burada lazer iyileşmesini okudular ve mikronormalleştirme katkısında bulunması, deriye oksijen akışı ve yaraların hızlı iyileşmesi, nitrik local oksitin serbest kalmasına yol açması sonucuna varmışlar.

Şunlar da hoşunuza gidebilir