WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

FABERLİC SIKÇA SORULAN SORULAR

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Faberlic Üyesi olmanın şartları nelerdir?

Faberlic üyelik için; Faberlic üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. 18 yaşını doldurmuş olanlar ÜCRETSİZ olarak Faberlic üyesi olabilir. Bunun için deneyim, diploma gerekmez. Faberlic işinize başlarken ihtiyacınız olan tek şey, sizin işe olan isteğiniz ve tutkunuzdur.

Bu işe ne kadar zaman ayırmam gerekiyor?

Faberlic işinizde hangi zaman aralığında ve ne kadar çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz. İster tam zamanlı olarak, ister ek gelir elde etmek için boş zamanlarınızı bu işe ayırın, bu tamamen sizin ne kadar para kazanmak istediğinize bağlıdır. Çünkü Faberlic üyesi olmak, esnek çalışma saatleri anlamına geliyor. Bu da zamanınızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda tek patron sizsiniz demek!

Nasıl Katılabilirim?

Faberlic kayıt olmak çok kolay. Wep sitemiz üzerinden kayıt olabilirsiniz. Faberlic üyesi olmadan alışveriş yapmak istiyorsanız iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl başlayabilirim?

Faberlic’in renkli dünyasına katılan yeni bir Faberlic üyesi olarak, deneyimli ve güçlü bir Ekibe bağlı olacaksınız. Sizi Faberlic dünyasına dahil eden uzman kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Faberlic Eğitimleri ile iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Faberlic’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Bununla beraber, başlamanız için size önerilen birkaç ürünü, katalogları, ürün numuneleri satın almayı seçebilir, böylece hem kendiniz ürünlerimizi daha yakından tanıyabilir hem de başkalarına denetebilirsiniz. İşinizi kolayca pratiğe dökmenizi sağlayacak detaylar konusunda sponsorunuz size yol gösterecektir.

Nasıl para kazanabilirim?

Faberlic ile para kazanmanın 2 yolu var:
1- Faberlic Ürünlerini Önererek Kazanın!
Faberlic size her 21 günde bir ürünlerinin bulunduğu harika bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

Faberlic Kataloğu için buraya tıklayınız

2- Faberlic Ekibinizi Büyüterek Kazanın!
Çevrenizdeki kişileri, Faberlic’e davet ederek kendi ekibinizi oluşturmaya başlarsınız, böylece Sponsor olursunuz. Sizi Faberlic’e dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Faberlic Eğitimleri ile iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Faberlic’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Faberlic size neler sunuyor?

Faberlic girişimcileri, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor; çalışırken eğleniyor, dünyayı geziyor, Faberlic ürünlerine büyük ayrıcalıklarla erişiyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

Siz de Faberlic girişimcisi olduğunuzda, kendiniz ve aileniz için ürünleri satın alırken indirimli alabileceksiniz. Ürünleri satarak para kazanmayı veya etrafınızdakileri ekibinize katılmaya davet ederek ekibinizin satışlarından gelir elde edebilirsiniz.
Faberlic girişimcilerinin bir çoğu, başarılı bir şekilde tam zamanlı bir kariyeri seçiyor. Diğerleri ise ek bir gelir elde etmek için Faberlic ürünlerini boş zamanlarında satmayı tercih ediyor. Hangisini tercih ediyor olursanız olun Faberlic’in fırsatlar dünyasına katılmaya davetlisiniz! İhtiyacınız olduğu her anda ekibimizle yanınızdayız!

Şunlar da hoşunuza gidebilir