WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Faberlic Kazanç Fırsatı Nasıl Olur?

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Faberlic’de Ekip kurmak kayıt yapmak ile olur. Sizin yapacağınız kişisel Faberlic kayıtları ile siz kendi ekibinizi kurarken, sizin yaptıklarınızı birebir kopyalayacak olan, ekibinizin diğer üyeleri de kendi ekiplerini kuracaklardır. Böylece Faberlic kazanç fırsatından faydalanmaya başlarsınız.
Büyük hayalleriniz var mı? Büyük hedefleriniz? Elinizdeki ile yetinmeyi mi tercih edersiniz? Yoksa hep daha iyisi vardır ve ben de daha iyiyi hak ediyorum mu dersiniz? Eğer bu sorulara cevabınız evet ise ve Faberlic’in fırsatlar dünyası ile tanışmış iseniz hedefiniz ile aranızdaki uzun yolun birinci adımını atmışsınız demektir.

Ama bu uzun yol çok zorlu engeller ile badireler ile dolu bir yol olacaktır. Karşınıza bir çok engel çıkacaktır. Zaman zaman bu engeller sizi pes etmeye zorlayacak kadar büyük olabilir. Tıpkı hızla akan bir nehirde rafting yaparmış gibi. Her an karşınıza bir ağaç veya dev bir kaya çıkabilir, nehir aniden coşabilir. Kontrolü kaybetmek, bir anda botdan düşme riski hep vardır. Ve eğer yalnız başınıza iseniz ve düşerseniz bir anda sularda kaybolabilirsiniz. Bu yolculukta tek başınıza iseniz çok daha kısa sürede yorulabilirsiniz. Fakat, yanınızda sizinle aynı amaç için mücadele eden, aynı hedefe gitmeye çalışan, sizinle aynı çabayı gösteren arkadaşlarınız var ise, yani bir takım iseniz, Bir takımın başında iseniz, hem daha güvende olursunuz, hem hedefinize daha kolay ulaşırsınız, hem de siz hedefe ulaşırken sizinle beraber olanları da hedeflerine taşırsınız.

Bu betimleme hayatın bir çok alanına uygulanabileceği gibi bizim işimize de Faberlic hayatınıza da çok benziyor değil mi?

Faberlic de de hedeflerinize ulaşmak için tek başınıza tek kürek ile Nehir’de yola çıkarsanız, belli bir mesafeyi kat etme ihtimaliniz vardır. Yani sadece satış yaparak belki direktör ünvanını ulaşabilirsiniz, belki daha üstü bir seviyeye de. Ancak büyük hedeflere ulaşabilmek için süreklilik esastır. Eğer satış gücünüzü kayıt gücünüz ile desteklemez iseniz bir süre sonra satış kanallarınız tıklanabilir ve hedefe giden yolda hızınız yavaşlar hedefe varış süreniz gittikçe uzamaya başlar. Yolu daha kısa sürede kat edebilmek için, güçlükleri daha kolay aşabilmek için bir ekibinizin olması lazımdır.

Ekip kurmak kayıt yapmak ile olur. Sizin yapacağınız kişisel kayıtlar ile siz kendi ekibinizi kurarken, sizin yaptıklarınızı birebir kopyalayacak olan, ekibinizin diğer üyeleri de kendi ekiplerini kuracaklardır. Böylece Faberlic kazanç fırsatından maksimum seviyede faydalanmaya başlarsınız.

Siz, kazanmanın hazzını yaşarken, başkalarına kazanç kapısı açmanın gururunu da hissedersiniz.

Sadece Faberlik satış potansiyelinizi kullanarak ilerlemek, çok ilerlemek tek bacakta maraton koşmaya benzer. Belli bir mesafeyi tıpkı seksek oynayan çocuklar gibi geçebilirsiniz. Ama maratonu tamamlamak istiyorsanız, iki bacağa ihtiyacınız var. Bir bacak satış diğer bacak ise tabi ki kayıt. Satış ve kayıt gibi iki güçlü bacağınız var ise, imkansız gibi görünen mesafeler tekrar tekrar atılan adımlar ile yavaş yavaş erimeye azalmaya başlayacaktır.

Bu yüzden hangi seviyede olursanız olun, her zaman satış ve tabi ki kayıt yapmaya devam etmelisiniz. Çünkü Faberlic de sunulan fırsatların bittiği bir yer yoktur. Siz ilerledikçe, Faberlic size daha yüksek kazanç fırsatlarını sunmaya devam edecektir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir