WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Faberlic’te Kazanç Nasıl Olur?

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Faberlic İşimiz her türlü yaşam tarzına uygundur, herkese eşit fırsat verir, ekstra gelir ve kariyer imkanı sunar, kişisel açıdan profesyonel açıdan ve kazançlar açısından gelişim olanakları sunar, sizin yaşadığınız olan üstü güzellikleri başkasına verme imkanı sunar.

Faberlik de gelir fırsatını ve kazanç şeklinin iki yolu vardır; satıştan gelen %26 kar ve başkalarını ekibe katılmaya davet ederek, hem kendi kişisel satışlarınız hem de ekibinizdeki üyelerinizin oluşturduğu satış üzerinden %23’e varan elde ettiğimiz gelirdir.
Bu kazancı şöyle tanımlayalım, arkadaşlarınızın ve onların arkadaşlarının tıpkı sizin gibi kayıt olması ve bu kayıtların sizin de bize gelmesi durumunda grup sahibi olursunuz, bu grupla birlikte sizin oluşturduğunuz iş hacmi üzerinden performans iskontosu dediğimiz ve işimizin asıl büyük kazanç bölümünü oluşturan kazanca ulaşırsınız.
Burada temel ilke; daha fazla üye davet eden ve ona doğru rehberlik eden bir danışmanın diğer danışmanlardan daha fazla kazanmasıdır. Ürünümüzü çok sayıda tüketiciye ulaştırmak için muhteşem bir sistemimiz var. Sistemimizde amacımız herkes için daha büyük ciro daha çok puan daha çok kazançtır.


Kişisel satış da çok başarılı olur, gayet iyi kazançlar elde edebilirsiniz ancak çok sayıda müşteriye ulaşmak mümkün değildir, bu sebeple, ne kadar çok dükkan, ne kadar çok şube açar, bayilik verirsek, o kadar çok sayıda tüketiciye ulaşırız. Ürün satışı bizim işimizin bir bacağını oluşturuyorsa, sistem satışı da diğer bacağı oluşturur, aksamadan yürümenin yolu her iki satışı da düzenli bir şekilde yapmaktır. Her ikisinin hak ettiği emek ve zaman planlamalı, %80 sistem satışı, %20 ürün satışı şeklinde çalışmalıyız.

Faberlic İşimizde uzun vadeli başarının temeli, çok ve doğru şekilde yapılan sponsorlukdan geçer. Ürün satışı kişisel bir eylemdir, ama kayıt, yöneticiliğe doğru atılan adımdır.

Kayıt yapmak konusunda kendisini yetiştirememiş bir liderin başarısının sürekli olacağını söylemek doğru olmaz. Bu yüzden kayıt yapmak için kararlı olunmalı ve karşılaşılacak güçlüklerin tamamına göğüs gerilmelidir.

Kar tanesi gibi kısa Ömürlü olmak yerine, daha uzun kazançlı bir yaşam tercihiniz varsa çığ etkisi yaratabilmek için sürekli kayıt yapmaya, ekibe yeni isimler katmaya devam etmelisiniz.

O halde nelere dikkat edecek, neler yapacağız!

 • Aday listesi hazırlayın, bu listeyi hazırlarken Düğününüz için kimleri davet listesine alacaksınız, onlar sizin bu işe devam edeceğiniz tanıdıklarınızın ta kendisidir. (30 yaşında bir insanın zihninde 2000 civarında tanıdık ismi olduğunu söylüyor uzmanlar! zihin haritası kullanın)
 • Listeyi oluştururken kimseye ellemeyin. (Bu yapar bu yapamaz, bu ayrımı siz yapamazsınız, yapmamalısınız, herkes başarılı olabilir!)
 • Aday listenize her gün yeni isimler ekleyin. Yeni tanıştığınız isimlere veya onların referans olabilecekleri isimleri ihmal etmeyin, referans sistemini tüm ekibinizde oturtmalısınız. (Eğer listeye yeni bir isim eklemediyseniz o gece uyumayın)
 • Siz değerli misiniz! işiniz değerli mi? o halde ayaküstü iş teklif etmeyin, hak ettiğiniz ilgi ve saygıyı görecek şekilde planlama yapın, randevu alın, görüşmenizi gerçekleştirin.
 • İşi basit anlatın, samimi olun. (Bizim ne ürünler ne kurallar, ne sistemsel açıdan gizlenecek bir şeyimiz yok, yalın olmaya özen gösterin.
 • Bir ürünü satarken, onu kullanmış olmamız ve fayda görmüş olmamız ne kadar önemli değil mi, bu tip ürünlerin satışında %100 başarı sağlıyoruz! başarı planımızın sunduğu fırsatları da inanıyor musunuz? Kayıt esnasında, sizin, kişisel heyecanınız, tavırlarınız, inancınız, görüntünüz çok önemlidir. Araştırmalara göre dinleyicileri %10 kelimeler, %17 sestonu, %73 beden dili etkiliyor!
 • Sürekli Faberlic fırsat sunumu yapın, görüşmenin hemen sonrası kendinize neyi iyi yapıp neyi yapamadığınızı neyi bilmediğinizi not edin. İyi yapamadığınız, bilmediğiniz konuyu sponsorunuza, liderinize, direktörünüze danışın, gerekirse pratik için aynı karşısında prova yapın
 • Aday görüşmenize sponsorunuzu davet ederek, sadece sizi izlemesini ve görüşme sonrası size yorum iletmesini isteyin.
 • İtirazlar ve teklifinize verilen hayır yanıtı, sadece işe verilen bir hayırdır ve unutmayın hiçbir hayır, asla demek değildir. Pes etmeyin.
 • Listenizi, hayır cevabını rağmen takip edin, hayır cevabını aldığınızda ismin yanına itiraz sebebini not etmeyi unutmayın, aradan bir süre geçtiğinde teklifinizi tekrarlayın, ikinci görüşmede , geçen görüşmenizde yaptığı itiraz sebebine hazır bir cevapla gidin, ayrıca adayınızın koşulları da değişmiş olabilir
 • Her koşulda olumlu olmayı, pozitif düşünebilme yeteneğinizi geliştirmeyi hedefleyin. Bu arada insanlara sundugunuz fırsatın farkında olun, keyfini yaşayın. Unutmayın, siz sırf fırsat sunuyorsunuz
  Faberlic Sistemimizde, kendinize yardım etmek için, alt ekiplerinize yardım etmelisiniz. Kazançlarınız, başkalarının başarmasına yardımcı olduğununuz sürece artar. Her türlü desteği ekiplerinizi verin, bilgiyi paylaşın, ancak onların yapması gerekenleri siz yapmayın, bu sık karşılaşılan bir yanlıştır.
  Direktörlerinizin yaptığı toplantılara her zaman her koşulda katılmayı, yanınızda daima katalog ve kayıt Evrağı bulundurmayı, gülümsemeyi, disiplinli ve sürekli çalışmayı, prensip haline getirin.
  Yatay ve dikey büyümeyi unutmayın, sürekli yeni kayıtlar yaparken alt ekibinizden yeni liderler çıkartmayı hedefleyin. Bu işe devam edenler ve terk edenler olur, bu nedenle yatay ve dikey büyümeyi bırakırsanız, bulunduğunuz seviyeyi korumakta ve yükselmekte başarılı olamazsınız.

Faberlic İşimiz her türlü yaşam tarzına uygundur, herkese eşit fırsat verir, ekstra gelir ve kariyer imkanı sunar, kişisel açıdan profesyonel açıdan ve kazançlar açısından gelişim olanakları sunar, sizin yaşadığınız olağanüstü güzellikleri başkasına verme imkanı sunar.
Şimdi küçük bir kar tanesi, küçük bir kartopu olarak kalacak mısınız? yoksa bir çığa dönüşüp, alabildiğince kalabalık ve hızla yola devam mı edeceksiniz?
Şirketimize, ürünlerimize, sistemimize inanın ama önce kendinize inanın. Başarı ve bol kazanç dileklerimle…

Şunlar da hoşunuza gidebilir