WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Faberlic Kazanç Planı

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

Faberlic kazanç planı ile her üyeye fırsat eşitliği veriliyor. Eşit fırsat veriliyor denilmesinin nedenini biraz açmak da fayda var. Faberlic formu doldurarak üye olan herkese yükselme fırsatı veriliyor. Dolayısıyla en çok çalışanın daha fazla kazanç elde ettiği bir sistem söz konusudur. Bu durumda takım liderinin altına üyelik oluşturan bir kullanıcı, çalışkan ve sosyal becerisi yüksek olduğunda yapamayacağı bir iş yoktur. Yani çalışkan ve insanlarla ilişki kurmayı seven kişiler daha önce lider olma statüsüne geçen kişileri geçebiliyor. Dolayısıyla kazan kazan sistemine göre Faberlic çalışanın hakkını fazlasıyla veriyor.

Faberlic kazanç planı ile iki yöntem üzerinden gelir elde etme fırsatı sunuyor. Birinci yöntemle satış yaparak ürünlerden elde edilen kazanç modelidir. İkinci yöntem ise ekip oluşturularak daha fazla kazanma şansı elde etmek. Bu durumda arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızın arkadaşları ile oluşturulan bir ekiple hem siz hem de arkadaşlarınız gelir elde edersiniz. Böylece bir yandan hediyeler kazanırken, diğer yandan evinizden gelir elde etme fırsatı yakalarsınız.

Faberlic Katalog Ürünleri Nelerdir?

Faberlic katalog ürünleri arasında yok yok demek doğru olur. Çünkü faberlic kataloğa girdiğinizde mutlaka kendiniz ve aileniz için bir şeyler bulacaksınız. Faberlic katalog ürünleri arasında sağlık ürünleri, ev tekstil ürünleri, makyaj malzemeleri, parfümler, moda, çocuklara özel ürünler, bakım ürünleri ve iş hayatınızda rahatlıkla kullanacağınız sınırsız ürün kartelası bulunmaktadır. Dolayısıyla ürün kataloğunu görmeden önce karar vermemenizi öneririz.

Faberlic Hayatınızı Değiştirecek

Faberlic bünyesine adım attığınızda hayatınızı değiştireceğine inanıyoruz. Faberlic size ve yakınlarınıza esnek çalışma saatleri sunmaktadır. İsterseniz evinizde ya da herhangi bir cafede, isterseniz tatilde çalışmaya devam edebilirsiniz. Tatil yaparken aynı zamanda para kazanma fırsatı ile tatilinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Özellikle yaz ayları tatil planları kuran çevrenize severek kullanacağı ürünlerin tanıtımını yapma şansınız olur. Böylece uzun vadede Faberlic ile sizinle birlikte çalışmaktan keyif alacak arkadaşlar edinmenizi sağlar. Bir yandan sosyal çevre edinebilir, diğer yandan hızlı ve karlı kazançlar elde edinme imkanınız olur. Böylece sınırsız gelir fırsatı yakalarsınız. Aynı zamanda daha iyi bir gelecek için kapıları aralarsınız.

Faberlic Sipariş Verme

Faberlic sipariş verme işlemleriniz için izlemeniz gereken yöntem oldukça basittir. Online sitemize giriş yaparak Faberlic online katalog sekmesine tıkladığınızda karşınıza sınırsız ürün seçeneği çıkacaktır. Faberlic online katalog sekmesini tıklayarak katalog içindeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri seçmek için Faberlic WhatsApp üzerinden ya da takım lideri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Takım liderimizin sizi yönlendirmesiyle dilediğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Bu konuda her zaman yardımcı olmak üzere Faberlic WhatsApp iletişim numaramız yer almaktadır. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu sormak ve fikir almak için rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin isteklerini karşılamak üzere irtibat numaralarımızı arayarak takım liderimizle görüşebilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir