WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

FABERLİC Şirketini Diğer Firmalardan Ayıran Fark Nedir?

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

FABERLİC şirketini diğer firmalardan ayıran fark, Faberliğe üye olan kişilere kazanç sağlayarak en çok çalışan üyeye yatırım yapmasıdır. Diğer firmalarda zincirleme şeklinde ilerleyen kazanç sistemi, FABERLİC üyelerinde en çok çalışana yatırım yapılmaktadır. Dolayısıyla çalışanın hakkını fazlasıyla vermesi ve bol hediye seçenekleri üyelerinin her zaman yanındadır. FABERLİC ürünlerini kullanarak üyelik işlemleri ile kazanç elde etmek isteyen bütün kadınları bekliyoruz. Kazanırken üyelerine de kazandıran kuruluş olması sebebiyle lider ruhlu çalışkan kadınların destekçisi olmaya yönelik çalışmalar yürütüyor.

FABERLİC Nedir?

FABERLİC, birçok alanda tedarik zinciri oluşturan köklü bir kuruluştur. Merkezi Rusya olan büyük şirketin ürünleri içinde kozmetik, ev tekstil ürünleri ve temizlik ürünleri, makyaj ürünleri ile bakım ürünleri bulunmaktadır. Tüm dünyaya gönderilen bu ürünlerin satışını doğrudan firmalar gönderdiği gibi takım çalışması şeklinde satış politikasını sürdürmektedir. Dolayısıyla birçok kişiye ek gelir elde etme fırsatı sunarken, daha çok çalışanlar için mükemmel gelir kapısıdır. Bunun için FABERLİC üyelik işlemlerini uyguladıktan sonra çalışmaya başlayabilirsiniz.

FABERLİC Üyelik İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

FABERLİC üyelik işlemleri için formu doldurmak yeterli olacaktır. Online iş dünyasına sizde adım atarak yerinizi almak istiyorsanız, FABERLİC formunu doldurarak üyelik işlemlerinde ikinci aşamaya geçebilirsiniz. Böylece FABERLİC liderimiz size geri dönüş yaparak gerekli bilgilendirmeleri verecektir. Üyelik ve giriş işlemlerinden sonra ilk alışverişiniz için %20 indirim tanımlanacaktır. Sevgili hanımlar evinizde ya da işyerinizde ek gelir elde etmek ya da işinizi daha ileri boyutlara götürerek iyi kazançlar elde etmek için daha fazla beklemeyin. Üyelik oluşturarak hemen kendi işinizin başına geçebilirsiniz.

FABERLİC Üyelik Şartları Nelerdir?

FABERLİC üyelik şartları için öncelikli olarak FABERLİC üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kayıt olurken herhangi bir eğitim, bilgi beceri dil bilme mecburiyeti aranmıyor. Dolayısıyla ister ev hanımı olsun ister işçi olsun başvuru yapabilmektedir. Yalnızca kadınların üye olması gerekiyor gibi bir şart aranmıyor. İsteyen herkes üyelik başvurusunda bulunabiliyor. Böylece temizlik ihtiyacı başta olmak üzere bütün ihtiyaçlarını dilediği şekilde indirimli olarak alarak aynı anda satış yaparak evin kazancına katkıda bulunabilirsiniz. Üyelik işlemini tamamlayan kişiden üç ay içerisinde alışveriş yapması beklenir. Ek kazanç elde ederken, aynı zamanda dünya genelinde tanınan ürünlerimizi kullanma fırsatını elde edersiniz. Ayrıca ağ sistemi sayesinde kariyer edinme fırsatını yakalarsınız.

FABERLİC Giriş İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

FABERLİC giriş işlemleri için yapmanız gereken oldukça basit adımları takip etmektir. Formu doldurduğunuzda size mesaj ile gönderilen danışman numarası ve şifreyi girerek kolayca giriş yapabilirsiniz. Böylece indirimli ürünlerimizden alma fırsatını yakalarken aynı anda FABERLİC satış danışmanı olma şansını yakalarsınız. Hatta FABERLİC üzerinden Network ağı ile çok daha fazlasını yakalama fırsatını elde edersiniz. Daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Her zaman sizlere yardımcı olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir