WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Faberlic EXPERT Serisi Kolajen İçeren Aktif Serum

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap


EXPERT serisi kolajen içeren aktif serum, 35 yaş üzeri kadınların kullanımı için tasarlanmış yüz serumudur. Kolajen içeren yapısı ile bütün cilt tipine uygun olarak üretilmektedir. Günümüzde stres, beslenme bozukluğu, belirli yaştan sonra cildin elastikliğini yitirmesine yol açıyor.Aynı zamanda çevresel faktörlere dayalı olarak cilt eski parlaklığını ve canlılığını yitiriyor. Dolayısıyla cildinizin ihtiyacı olan kolajen dengesini sağlamak üzere serum desteği gerekiyor. FABERLIC ürünlerinden olan Expert serisi kolajen içeren aktif serum ile cildinizi yaşlanmaya karşı koruyabilirsiniz.


EXPERT Serisi Kolajen İçeren Aktif Serum Ne İşe Yarar?

FABERLIC tarafından üretilen yüz serumu olarak üretilmektedir. Düzenli olarak kullandığınızda gözle görülür derecede etkili sonuç elde edeceksiniz. Kırışık görünümünü azaltarak cildinize esneklik kazandırıyor. Kadınların yüzlerindeki kolajen dengesini sağlayarak sıkı bir cilt oluşumuna destek oluyor. Yıllara karşı oluşan ciltteki yorgun görünüm izlerini zamanla yok ederek kadınlara mutlu gülüşlere devam etmeleri için yardımcı oluyor. FABERLIC ürünlerimizi kullanmak istediğinizde cildinizin özelliklerine uygun ürünlerimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece cildinizdeki etkili görünüşü kısa zamanda fark edeceksiniz.


FABERLIC EXPERT Serisi Kolajen İçeren Aktif Serum Nasıl Kullanılır?
FABERLIC Expert serisi kolajen içeren serum kullanımı için özellikle cildinizin önceden temizlenmiş olması gerekiyor. Bunun için FABERLIC ürünlerimizden olan cilt temizleme toniğini kullanabilirsiniz.Daha sonra temizlenen yüzünüze yüz serumunu uygulayabilirsiniz. Elbette kadınların dikkat etmeleri gereken ufak bir ayrıntıdan söz etmek de fayda olacak. FABERLIC Expert serisi kolajen içeren aktif serumu, gece kullanımı için idealdir. Dolayısıyla bu tip yüz serumlarını gece yatmadan önce kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Yüz serumunu uygulayacağınız zaman hafif oval masaj yapmanız cilt altındaki hücrelerin hareketlenmesini sağlayacak. Böylece yüzünüzdeki kan dolaşımını hızlandırdığı için daha canlı görünmesini destekleyecektir. Bütün kadınlar bakımlı olmayı sever ve bakım için birtakım ürünler kullanır. FABERLIC olarak bakımlı olmak için fazla harcama yapmanıza gerek olmadan çözümler sunuyoruz.Faberlic ürünlerimizden alacağınız yüz tipinize uygun kolajen içeren serumlarımızı yüzünüze masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Etkisini kısa zamanda fark edeceksiniz.


FABERLIC Yüz Serumu Nasıl Seçilmelidir?
FABERLIC yüz serumu seçimi için dikkat etmeniz gereken husus yaşınıza ve yüz tipinize uygunluğudur. Bu nedenle bütün ürünlerimizin altında mutlaka içerik bölümünü okumanızı tavsiye ediyoruz. Her cilt belirli yaştan sonra B3 dengesini ve elastikliğini yitirmeye başlıyor. Böylece cilt bakımı ve destekleyici ürünlerine ihtiyaç duyuyor. Sitemizde yer alan ürünlerimizin kullanımı hakkında bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


Stres ve çevresel faktörlerden dolayı cilt dengenizde değişiklik görülmesi doğaldır. Cilt sorunlarınıza karşı akne ve sivilcelenme karşıtı yüz tipine uygun serumlarımızı kullanabilirsiniz. Yüzünüzde oluşan renk değişikliklerine karşı kullanacağınız serumumuzu düzenli kullanıldığı zaman yüz tonunuzu eşitlediğini göreceksiniz. Aynı zamanda yaşlanmaya bağlı olarak oluşan yüz sarkmaları ve yorgun görünüm için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her cilt tipine uygun olarak üretilen ürünlerimiz arasında mutlaka seveceğiniz ürünlerimiz bulunuyor. Dolayısıyla dilediğiniz FABERLIC ürünlerimiz arasında yüz tipinize uygunluk derecesine bakarak alabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir