WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Faberlic VIP Danışmanlara Hediye Kampanyası!

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap


VIP Danışmanlar için yılın en büyük kampanyasına katılın ve Faberlic Home Kazanlı Ütü’yü kapın! Kampanya koşulları oldukça kolay:

Kampanyanın geçerli olduğu her dönem 100 ve üstü Kişisel Hacim puanı değerinde sipariş verin ve 4500 TL değerindeki Faberlic Home Kazanlı Ütü’yü 1 TL karşılığında hediye olarak alın!

Kampanyanın geçerlilik süresi: 21 Şubat (4/2022) – 7 Ağustos (11/2022)

Kampanyanın geçerli olduğu dönemlerden birini kaçırmanız durumunda kaçırdığınız dönemden bir sonraki dönemde 200 ve üstü Kişisel Hacim puanı toplayarak kampanyaya tekrar dahil olabilirsiniz. 11/2022 dönemi hariç (Kişisel Hacminiz 100 puana ulaşmalıdır), kampanyaya sınırsız defa dönüş yapabilirsiniz.

Kampanyanın koşullarını yerine getirenleri 12/2022 döneminde (8-28 Ağustos) Faberlic Home Kazanlı Ütü (1 TL karşılığında) bekliyor.

Kampanyaya katılan ülkeler: Azerbaycan, Ermenistan, Belarus, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Rusya, Tacikistan, Türkmenistan, Türkiye, Özbekistan, Ukrayna ve AB ülkeleri (Avusturya, Belçika, Bulgaristan, İngiltere, Macaristan, Almanya, Yunanistan, Danimarka, İrlanda, İspanya, İtalya, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Fas, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, İsveç, Estonya).

Faberlic Home Kazanlı Ütü: Giysileriniz İçin Profesyonel Bakım! Faberlic için özel olarak geliştirilmiştir ve en ileri teknik özelliklere sahiptir.

Kazanlı ütü, giysi bakımında kullanılan güçlü ve modern bir araçtır. Bu ürünü hem alıştığınız gibi yatay konumda hem de asılı durumdaki perdelerde, duvar halılarında ya da paltolarınızda dikey konumda kullanabilirsiniz.

Ütüye daha az vakit harcayıp kendinize daha fazla zaman ayırın.

• 2800 W Güç: Bu yüksek güç kaliteli bir ütüleme sağlarken, cihazın çalışmaya hızla hazırlanmasını sağlar. Her şey mükemmel sonuçlar alabilmeniz için!

• 1,9 l Su Haznesi: “İkmal” gerektirmeden aralıksız ütüleme sağlar.

• 7 Bar Basınç: Benzer ürünler arasında en iyi değerlerden biri. Su buharı basıncı kumaşın birkaç katmanına nüfuz edebilir ve böylece çarşaflarınızı, yastık kılıflarınızı, havlularınızı birkaç yerinden katlasanız da harika bir şekilde ütüleyebilirsiniz.

• 120 g/dk Buhar Akışı Yoğunluğu: Ütü stabil yüksek basınç uygular ve giyim mağazaları ya da atölyelerde kullanılan ütülerin yerini alabilir.

• 400 g/dk Buhar Akışı Gücü: Sorunsuz kapasite kontrolü sağlar. Bu, güçlü bir ütünün iki katından fazladır. Kazanlı ütü en sık örgülü ve en kaprisli kumaşlarda bile kırışıklıkları ve buruşuklukları hızla düzeltir.

• Seramik dokusu hassas kumaşlara zarar vermez. Alüminyum yüzeylere göre çok daha doğaldır ve daha az yakar. Ayrıca alüminyum yüzeylerde zamanla çizikler, eğilip bükülmeler oluşabilir.

• Kirece Karşı Koruma: Kazanlı ütünün kullanım süresini uzatır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir