WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

FABERLIC LE TANIŞ KAYDOL KULLAN KAZAN!

Tarafından kariyerfirsati
0 Yorum Yap

İnsan hayatında deneyimleriyle yaşar.Birsürü fırsatı olduğu gibi hiç göremediği fırsatlar da karşısına çıkar. Faberlic bir umut ,kazanç, sağlık,iletişim ,özgüven getiren bir sistem.Tanışması ise çok kolay ve hayatında görmek istediğin bir yere yerleştir.

Faberlic le tanıştıktan sonra özellikle iç dünyanla birleştirmek ve sana ne getireceğini öğrenmen gerek. Şimdi beraber bir örnek inceleyelim: Dış görünüşüne önem verdiği için bir kategoriyi denemeye geçen ve bu seçimini faberlic ürünlerinin kalitesine güvenerek (geniş yelpazesinden seçim yapmak çok zor olmasına rağmen) faberlic firmasının bir dünya markası olması onu denemeye itmiş ve bir saç serisini denemeyi seçmiştir.

İşte faberlicle dünyası değişen kişi artık herkesle deneyim paylaşmış ve insanların her ne sebeple olursa olsun az zamanda ve uygun fiyatla kendi konforunda yeniden harika bir duruma gelmiştir . Kanserle mücadele ederken bu savaşçımız hayata o kadar bağlı ve sevgi doluymuş ki çok inançla direnirken saç,kaş,kipriklerindeki dökülmelere sadece bakıp üzülmemek ve belli etmemek için birçok araştırma yapmış. Derdine dermanı faberlicle tanışınca bulmuş ve ürünlerden ’EXPERT SERİSİKirpikUzatıcı Aktif Serum kullanmaya başlamış ve 15 gün sonra pandemiden dolayı maskeyle gezildiği için faberlic kataloğu ile arkadaşlarını tanıştırmaya giderken yüzüne biraz renk vermek amacıyla faberlicten aldığı içi giderek baktığı renkli kozmetiği ile gözlerine makyaj yapmış.

Evden çıkarken maskeyi takınca inanamayıp koşarak aynaya baktığında sürdüğü rimelin yanikirpiklerinin maskeyi boyadığını görmüş ve gözyaşlarıyla liderini aramış. Lideri ona bir kardeş, bir abla hatta kendi yaşamış gibi öyle bir desteklemiş ki sevincini, gözyaşlarını ona yanındaymış gibi hissettirmiş. Evet faberlicin kendinin düşündüğünden daha kıymetli olduğunu hatta bir aile hissiyatını ve sıcaklığını harika verdiğini görmüş.

Doğru bir yerde olduğunu düşünerek aynalara daha detaylı bakmaya başlamış sırada saçları varmış ve bir karar daha alıp o çok geniş ürünlerden kendine uygun olduğunu düşündüğü FABERLİC SALOON CARE KERATİN SERİSİNE başlamış veişte hazır olun…

FABERLİC EXPERT SERİSİ SAÇ SERUMUNU DA yanına ekleyerek bir kombin hazırlar. Faberlicle saçlara bakım macerası başlamıştır önce şampuan ve saç kremiyle yıkadıktan sonra doğal yağlarla hazırlanmış spreyini de günlük evden çıkar ve tararken kullanır bu doğal yağlı ve keratinli saç spreyi muhteşem bir koku parlaklık, canlılık kazandırmıştır. Sanki eski saçları geri gelmiş gibi bir hafta sonra tarağa gelmeye başlayan saçları bir hafta daha kullanımından sonra toplanıyormuş ve açıklık olan yerlerde yeni, beyaz olmayan saçlarla dolu olduğunu gördüğünde mutluluktan havalara uçmuş.

Faberlic mucizeleri devam ediyordur bu arada para kazanıyor ,yeni insanlarla tanışıyor ve hayata daha bir mutlu bakıyordur. Bir ay dolduğunda saçları 15 cm uzamış ve kısa saçlarla gezme dönemi kapanmıştır. İşte Faberlic dünyası katılmalı, tanımalı, kazanmalı ve mutluluğunu Faberlic ailesiyle taçlandırmalı bolca kazanıp bolca huzurlanacağınız bir platform. Deneyelim, denetelim hep beraber büyütelim.

Şunlar da hoşunuza gidebilir